0 грн.
Оформити замовлення- Модель: PowerBox
- Артикул: 100494
- Наявність: В наявності
Наложений платіж, Банківською карткою, Готівкою в офісі, Безготівковий розрахунок
Новою Поштою у відділення або за Вашою адресою. УкрПошта. Згідно тарифам перевізника. Самовивіз з офісу.
Того ж дня при замовленні до 16:00. Відправка у робочі дні.
Тільки перевірене обладнання з підтримкою
PowerBox для підключення ЕБУ до адаптера J2534 і забезпечує ручне або автоматичне управління живленням блоку, а також формування сигналів RESET, BOOT, CNF1, GPT1, GPT2, WATCDOG.
Характеристики PowerBox:
Сумісний, в автоматичному режимі, з завантажувачами, які використовують для управління:
- BOOT-OEM12, 12 контакт OBD-II;
- L-LINE, 15 контакт OBD-II.
PowerBox має вбудовані струмообмежувальні резистори на сигнальних лініях:
- RESET-510 Ом;
- BOOT-510 Ом;
- CNF1-220 Ом.
Прилад оснащений багатоцільовими роз'ємами, що дозволяє гнучко проводити підключення:
- Роз'єм USB, призначений для підключення до комп'ютера. Роз'єм вимагає підключення при залученні вбудованого перетворювача USB-UART, для оновлення програмного забезпечення приладу PowerBox, а також при програмуванні процесорів марки Renesans;
- Роз'єм DC, призначений для живлення вбудованої схеми приладу, а також підключається ЕБУ. Рекомендуються до застосування тільки якісні блоки живлення з вихідною напругою 12 вольт. При читанні пароля, коли це неможливо на автомобілі, потрібно враховувати, що Високовольтні перетворювачі в ЕБУ при старті споживають досить великий струм, що може привести до спрацьовування захисту або навіть викликати до поломку блоку живлення;
- Роз'єм J2534 (OBD-II-F), призначений для підключення однойменного інтерфейсу з роз'ємом OBD-II;
- Роз'єм DB-15, призначений для підключення до основного роз'єму ЕБУ. Рекомендується використовувати кабелю 14p600kt02, 14p600kt03 або аналоги;
- Роз'єм IDC-26, призначений для підключення безпосередньо до плати ЕБУ або через перехідник до спеціалізованої голівці. Для роботи з Tricore GPT рекомендується використовувати кабель 14p600kt06 або аналог.
Для запису процесорів Renesans рекомендується програма Flash Development Toolkit.
Управління PowerBox:
Прилад оснащений трьома перемикачами, для забезпечення роботи в різних режимах.
- Перемикач «POWER", управління живленням. Прилад має три режими подачі живлення на ЕБУ: OFF, вимкнено, дозволяє зняти всі живлять і керуючі сигнали з роз'ємів IDC - 26 і DB-15; MANUAL, включено, подає харчування на клеми VECU і VKEY, а також на Керуючі виходи в залежності від обраної тактики роботи; AUTO, автоматичне управління, в даному режимі управління живленням виробляє завантажувач сигналом L-Line (15 контакт OBD-II).
- Перемикач «BOOT", одночасне управління сигналами BOOT, RESET і CNF1( 3,3 вольта): OFF, вимкнено, дозволяє зняти всі керуючі сигнали з роз'єму DB-15; MANUAL, включено, підтягує RESET і BOOT до сигнального мінуса, а CNF1 до +3.3 вольтів; AUTO, автоматичне управління, в даному режимі одночасне управління сигналами BOOT, RESET і CNF1 виробляє завантажувач (12 контакт OBD-II, OEM12).
- Перемикач «GPT", для роботи з процесорами Renesans, а також Tricore з GPT. При роботі з процесорами серії SH705x необхідно використовувати 5 вольт в інших випадках 3,3 вольта.
Індикатор:
- Світлодіодний індикатор, розташований поруч з перемикачем 5V/3,3 V вказує наявність напруги 5V або 3,3 V.
- Світлодіодний індикатор VECU, VKEY вказує наявність напруги VECU і VKEY.
- Світлодіодний індикатор 12V вказує наявність напруги живлення.
- Світлодіодний індикатор BOOT вказує наявність напруги на виході CNF1 (Індикатор працює як на вхід, так і на вихід).
Комплект поставки:
- PowerBox
- Кабель
Відгуків про цей товар ще не було.
. Слава Україні . Цей прибор оригінал ,чи китайський клон
Героям Слава! Клон.